Rotenso Aero A60W
  • Rotenso Aero A60W

Marka: Rotenso

Cena: 1749 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Model: A60W
Gwarancja: 2 lat/lata


Oczyszczacz powietrza Rotenso Areo dla pomieszczeń do 120m2

Oczyszczacz Rotenso Areo

Oczyszczacz powietrza Rotenso Areo to urządzenie przeznaczone dla pomieszczeń nawet do 120 m². Marka Rotenso nazywa go strażnikiem czystego powietrza. Ma ku temu powód. Oczyszczacz Rotenso Aero zaopatrzony jest w zaawansowany technologicznie filtr kompozytowy 6 w 1, w którego skład wchodzą: filtr antybakteryjny EPA klasy E12, filtr elektrostatyczny HD iAIR, filtr z aktywnym węglem iAIR, filtr nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR, filtr zimnokatalityczny Cold Nano iAIR oraz filtr biologiczny Zeolite. Dodatkowo powietrze jest oczyszczane przez jonizator. Charakteryzuje go modny design i interesujące dla użytkownika funkcje, w tym obsługa za pomocą aplikacji mobilnej. Okrągły kształt korpusu oczyszczacza Aero umożliwia czerpanie powietrza w promieniu 360°, co ma wpływ na wydajniejszą pracę urządzenia przy niskim poborze energii. Przeznaczony do biur, apartamentów, żłobków i przedszkoli

Rotenso Aero to wydajny oczyszczacz powietrza, który przeznaczony jest do filtracji powietrza w dużych pomieszczeniach – nawet do 120m². Podczas 1 godziny pracy oczyszczacz skutecznie filtruje aż 600 m³ powietrza.

Oczyszczaczem Rotenso Qube można sterować za pomocą smartfona lub tabletu zarówno w domu, jak i poza nim.

Oczyszczacz Aero wyświetla informacje o aktualnym poziomie zanieczyszczenia powietrza pyłami zawierzonymi PM 2,5 (smog). Jest ono mierzone przez laserowy czujnik jakości powietrza. Kolorowe podświetlenie informuje nas o bieżącej jakości powietrza w pomieszczeniu: kolor czerwony to zła jakość, żółty – jakość umiarkowana, niebieski – dobra jakość powietrza, zielony – doskonała jakość powietrza.

W porównaniu z poprzednimi modelami oczyszczaczy marki Rotenso (Cleo,Piura, Wint Ione, Qube) wyróżnia większa powierzchnia oczyszczonego powietrza oraz innowacyjną budową.


: Instrukcja obsługi Rotenso Aero
: Karta katalogowa Rotenso Aero
: Deklaracja zgodności Rotenso Aero