Rotenso Qube Q35W
  • Rotenso Qube Q35W

Marka: Rotenso

Cena: 1649 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Model: Q35W
Gwarancja: 2 lat/lata


Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube dla pomieszczeń do 85m2

Oczyszczacz Rotenso Qube

Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Qube to urządzenie przeznaczone dla pomieszczeń do 85 m². Charakteryzuje go modny design i interesujące dla użytkownika funkcje, w tym obsługa za pomocą aplikacji mobilnej. Rotenso Qube posiada 8-etapowy proces oczyszczania powietrza. Zawiera on filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA iAIR klasy E12, filtr wodny nawilżacza H2O piurR iAIR oraz filtr kompozytowy 3 w 1, w którego skład wchodzą filtry: z aktywnym węglem iAIR, nanokrystaliczny nanoCrystal iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Dodatkowo powietrze sterylizowane jest wiązką promieniowania UV. Ostatnim etapem oczyszczania jest uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.

Rotenso Qube to wydajny oczyszczacz powietrza z dodatkową funkcją nawilżania. Doskonale filtruje powietrza w każdym pomieszczeniu (w sypialni, salonie czy pokoju). W czasie 1 godziny pracy oczyszczacz Qube skutecznie filtruje aż 420 m³ powietrza oraz nawilża z wydajnością 320 ml/h. Poprzez wytworzenie ujemnych jonów w ilości do 10 mln/cm³ jonizator eliminuje z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny.

Oczyszczaczem Rotenso Qube można sterować za pomocą smartfona lub tabletu zarówno w domu, jak i poza nim.

W porównaniu z poprzednimi modelami oczyszczaczy marki Rotenso (Cleo,Piura, Wint Ione )wyróżnia większa powierzchnia oczyszczonego powietrza i wbudowanych nawilżacz.


: Instrukcja obsługi Rotenso Qube
: Karta katalogowa Rotenso Qube
: Deklaracja zgodności Rotenso Qube