Rotenso Ione I31W
  • Rotenso Ione I31W

Marka: Rotenso

Cena: 1049 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Model: I31W
Gwarancja: 2 lat/lata


Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Rotenso Ione dla pomieszczeń do 70m2

Oczyszczacz Rotenso Ione

Oczyszczacz powietrza Rotenso Ione doskonale sprawdzi się w mieszkaniach, biurach, przedszkolach i szkołach gdzie sprawnie oczyści i nawilży powietrze. Ione charakteryzuje się wieloma etapami oczyszczania powietrza. Posiada filtr elektrostatyczny, filtr antybakteryjny EPA klasy E12 oraz filtr z aktywnym węglem. Ostatnim etapem oczyszczania jest eliminacja zanieczyszczeń i uzupełnienie powietrza w jony ujemne przez Super Jonizator iAIR.

Rotenso Ione to urządzenie 2w1. Zadba o filtrację oraz nawilżanie powietrza w Twoich pomieszczeniach.W czasie godziny pracy skutecznie filtruje aż 310 m³ powietrza i nawilża z wydajnością 200 ml/h. Wytwarzając jony ujemne w ilości do 10 mln/cm³ jonizator usuwa z otoczenia wirusy, bakterie,alergeny i roztocza. Bardzo dobrze – na poziomie 97,6% – dezynfekuje powietrze z komórek bakterii, wirusów, grzybów i pierwotniaków. Zatrzymuje mikrocząsteczki alergenów, pyłków, roztoczy i zarodników pleśni. Jednocześnie pochłania większość zanieczyszczeń mechanicznych (w tym cząstki PM 2,5 w 99,9%).

W porównaniu z poprzednimi modelami oczyszczaczy marki Rotenso (Cleo,Piura, Wint) Ione wyróżnia większa powierzchnia oczyszczonego powietrza i wbudowanych nawilżacz.


: Instrukcja obsługi Rotenso Ione
: Karta katalogowa Rotenso Ione
: Deklaracja zgodności Rotenso Ione