Rotenso Wint W24W
  • Rotenso Wint W24W

Marka: Rotenso

Cena: 549 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Model: W24W
Gwarancja: 2 lat/lata


Oczyszczacz Rotenso Wint dla pomieszczeń do 50m2

Oczyszczacz Rotenso Wint

Oczyszczacz powietrza Rotenso Wint jest wyposażony w system, który w sposób ciągły monitoruje jakość powietrza. Urządzenie posiada 6-etapowy proces oczyszczania jakości powietrza, który zapewnia komfort i ma wpływ na nasze zdrowie.

6-etapowy proces uzdatniania powietrza składa się (podobnie jak w oczyszczaczu Rotenso Cleo ) z filtra kompozytowego 4 w 1, w który w jednej obudowie znajdują się filtry: elektrostatyczny HD iAIR, antybakteryjny EPA klasy E11, z aktywnym węglem iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Kolejny etap to sterylizacja wiązką promieniowania UV, która bardzo dobrze rozkłada organiczne elementy oraz substancje toksyczne. Na koniec następuje uzupełnienie powietrza w jony ujemne tlenu.

Oczyszczacz Rotenso Wint znajdzie zastosowanie w pomieszczeniach do 50m². Niewielka waga oczyszczacza pozwala na przenoszenie urządzenia między pomieszczeniami. Wint to bardzo wydajne urządzenia. Rewelacyjnie spisuje się do filtracji powietrza w mieszkaniach. Podczas 1h pracy oczyszczacz skutecznie filtruje aż 240 m³ powietrza.

Oczyszczacz Rotenso Wint w sposób ciągły monitoruje jakość powietrza w pomieszczeniu. Dodatkowo wyposażony jest w wyświetlacz LED informujący o aktualnym stężeniu cząstek PM 2,5 (smogu) w powietrzu.


: Instrukcja obsługi Rotenso Wint