Rotenso Cleo C15W
  • Rotenso Cleo C15W

Marka: Rotenso

Cena: 349 zł netto
Ilość:
Kategoria: oczyszczacz
Model: C15W
Gwarancja: 2 lat/lata


Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo dla pomieszczeń do 40m2

Oczyszczacz Rotenso Cleo

Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo to mały, ale wydajny oczyszczacz. Pozwala to na swobodne przenoszenie oczyszczacza między pomieszczeniami (salon, sypialnia).

Proces oczyszczania Rotenso Cleo

Oczyszczacz powietrza Rotenso Cleo posiada 5 etapów filtracji powietrza. Wyposażony jest w filtr kompozytowy 4 w 1. Pod jedną obudową znajdziemy filtry: antybakteryjny EPA klasy E12, elektrostatyczny HD iAIR, z aktywnym węglem iAIR i zimnokatalityczny Cold Nano iAIR. Piąty etap oczyszczana - uzupełnienie powietrza w jony ujemne.

Wyprodukowane poprzez jonizator ujemne jony w ilości do 10 mln/cm³ eliminują z powietrza wirusy, bakterie, roztocza oraz alergeny. Usuwa brzydkie zapachy natychmiast po kontakcie jonizatora z zanieczyszczonym powietrzem.

Oczyszczacz Rotenso Cleo posiada 3 poziomy regulacji prędkości wentylatora. Możemy w ten sposób sterować mocą urządzenia w zależności od własnych wymagań. Timer pozwala na zaplanowanie czasu pracy oczyszczacza. W trybie Sleep oczyszczacz Rotenso Cleo pracuje na najniższych, obrotach wentylatora. Jest przy tym bardzo cichy (tylko 20 dB).


: Instrukcja obsługi Rotenso Cleo